אורה סומא

אורה-סומא היא קרן ידע עתיקה שנולדה מחדש. הקרן הזו הפכה לנחלת הכלל בציר החשוב הנוכחי בהיסטוריה של כדור הארץ, בשפה האוניברסאלית.......
מחבר: ד"ר שולמית רונן, 20/06/11

אורה-סומא


אורה-סומא היא קרן ידע עתיקה שנולדה מחדש. הקרן הזו הפכה לנחלת הכלל בציר החשוב הנוכחי בהיסטוריה של כדור הארץ, בשפה האוניברסאלית שכל אדם הבין מטבעו מאז בורא העולם אמר: "ויהי אור" – והיא
"שפת הצבע"

ה"חלון של הנפש" מגלה את ההיבטים הנסתרים ביותר שלנו בצורה שמאפשרת לנו להבין, לקבל ובמובן אחר גם לצמוח דרכו. נאמר לעתים קרובות על אורה-סומא ש"הצבעים שאתה בוחר הם אתה", ושהצבעים האלה אינם רק דימוי של "הקיום האמיתי" שלך, אלא גם מאפשרים תקשורת בין העצמי והנפש דרך "גשר הקשת בענן". "אנרגיית חיים" זו היא לב ליבה של האורה-סומא. היכולת שלה להנחות אותנו בעדינות ולתגמל אותנו עם הבנה עשירה ועמוקה ועם החוויה העצמית ושל העתיד שאנו יוצרים.... היא עזה בהחלט!

לידתה של האורה-סומא

המילה אורה מקורה בלטינית, ופירושה: דומה לאוויר, נשימה קלה, אד או הבהוב. סומא היא המילה היוונית העתיקה ל"גוף", ובסנסקריט היא מתייחסת למשקה המסתורי המוביל את הנשמה אל תוך אקסטזה אלוהית. כאשר משלבים את שתי המילים, הן מרכיבות ויברציה שונה ומאד מסוימת, מכיוון ששני המושגים, אורה ו-סומא, הם בעלי משמעות עמוקה הרבה יותר הטבועה בתוכם. בשנת 1984 השם אורה-סומא וחזון הבריאה שלו הוענקו לשומר הנבחר שלו – ויקי וואל (Vicky Wall). בסדרה של חזיונות מדיטטיביים חוזרים ונשנים – ויקי קיבלה את המסר שוב ושוב – נאמר לה: "ילדתי, לכי והפרידי את המים".

ויקי, שהיתה כירופודיסטית, רוקחת ומטפלת בצמחי מרפא במקצועה, הייתה אז בת 66 ועיוורת מבחינה "קלינית"! לא היה לה מושג מה היא עשתה כאשר קיבלה את הדחף להיכנס למעבדתה הקטנה ולפתח תערובת המורכבת משכבות שונות וצבעים מחומרים טבעיים. "איזון נולד באותו לילה! ויקי דיווחה מאוחר יותר: "ידיים אחרות הנחו את הידיים שלה" – מכיוון שהיא לא יכלה "לראות" את התכשיטים הנפלאים ומלאי ההשראה שיצרה – וגם לא את מטרתם המיועדת. עוד יותר מבלבל היה הכוח הויברציוני שהיא הרגישה שנבע מהם כאשר הם עמדו באור השמש בבוקר שלמחרת, וגילו שתי שכבות נפרדות ושונות באופן ברור ביותר.

אלפים מתוך הלקוחות של ויקי חשו משיכה לבקבוקי ה"איזון" והדבר איפשר לה לבנות מערכת פורמאלית של ידע מחקרי איתן. מדוע אנשים בחרו בבקבוקים מסוימים? איזו השפעה הייתה לבקבוקים על חייהם לאחר חשיפה ממשוכת אליהם? מה הייתה "דינאמיקת החיים" של האנשים לפני ואחרי חשיפה או שימוש ממושכים בתכולה של בקבוקים מסוימים? לאחר תקופה של מספר שנים קצרות, גישה מדעית זו אימתה את התשובות לכל השאלות האלה ואפילו עוד. בוודאות מוחלטת ויקי יכלה לאמת את הנחת היסוד ש"צבע מדבר בשפה משלו".

פייסבוק favorite הדפס
צור קשר
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני מסכים לקבל מבצעים ועדכונים

חדשות ואירועים